Współpraca

Oferta dla warsztatów

W ramach naszej działalności zapraszamy również do stałej współpracy wszystkich mechaników, warsztaty, sieci samochodowe oraz autoryzowane stacje obsługi.

W obliczu aktualnie obowiązujących przepisów wraz z przewidywanym kierunkiem ich zmian warto pamiętać, że dezaktywacja lub usuwanie filtrów cząstek stałych może skomplikować życie nie tylko Twoim klientom ale również i Tobie – zarówno pod względem finansowym jak i prawnym.

Jest to sytuacja zdecydowanie niepożądana, w której nikt z nas by się nie chciał znaleźć

Mamy rozwiązanie

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie precyzyjnych systemów przemysłowych i motoryzacyjnych pozwoliło nam opracować technologię i metodę działania, którą z powodzeniem można skalować zależnie od potrzeb by sprostać dowolnej ilości klientów.

Od teraz Czyścimy DPF oferuje kompleksowe rozwiązania – również dla Profesjonalistów – na wielu płaszczyznach: od realizowania napraw w naszym serwisie jako Twój podwykonawca aż po pełny projekt, sprzedaż i wdrożenie naszych autorskich metod bezpośrednio u Ciebie.

Nasze urządzenia i płyny w nich stosowane zapewniają przede wszystkim:

Dzięki indywidualnemu podejściu – razem z nami będziesz mógł zaoferować swoim Klientom kolejną, profesjonalną usługę na którą popyt wciąż rośnie.

CzyścimyDPF

Dowiedz się więcej na temat aktualnych cen, promocji dla warsztatów i innych możliwości współpracy.